راهنمای ثبت سفارش

قبل از ثبت سفارش می توانید از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی با شماره ۰۹۱۲۰۷۲۳۳۲۶ و یا از طریق صفحه تماس با ما ، جهت انتخاب بهتر کالای مورد نظر مشاوره گرفته سپس از طریق سایت و با افزودن کالای مورد نظر به سبد خرید و تکمیل سفارش و پرداخت هزینه کالا (از طریق کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب) سفارش خود را تکمیل نمایید.رداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

چگونگی پرداخت اینترنتی:

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

در صورتیکه به هر دلیلی امکان پرداخت آنلاین برای وجود نداشت، از طریق پرداخت مبلغ کالا به صورت کارت به کارت از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی به اطلاعات بانکی درج شده در این صفحه از فیش نهایی صادر شده یک عکس تهیه کنید و از طریق تلگرام و یا با تکمیل فرم انتهای همین صفحه سفارش خود را نهایی نمایید.

سفارشات با پست ارسال شده و امکان ارسال در روزهای تعطیل رسمی مقدور نمی باشد. و با توجه به آدرس شما طی ۱ تا ۴ روز کاری  محصول به دستتان خواهد رسید.

 

شماره حساب:  ۰۲۰۵۴۰۲۸۸۳۰۰۲ – بانک ملی به نام فاطمه صالحی

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۷۱۶۷۸۶۸۹۳۵ – بانک ملی به نام فاطمه صالحی

 

تصویر فیش بانکی (با فرمت jpg یا png)

X